KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ (Grantee)

Türkan Karadeniz Yayla
(turkankaradenizyayla@siirlerinefendisi.com)

BAŞ EDİTÖR (Editor in Chief)
Suat Yayla
(suatyayla@siirlerinefendisi.com)

HABER EDİTÖRLERİ (News Editors)
Ahmet Yayla – ahmetyayla@siirlerinefendisi.com
Rıdvan Karadeniz – ridvankaradeniz@siirlerinefendisi.com
Doğa Arlı – dogaarli@siirlerinefendisi.com

REKLAM REZERVASYON

Suat Yayla
(info@siirlerinefendisi.com)

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(info@siirlerinefendisi.com)

ADRES

Telefon: 0553 907 6371
Kasımpaşa Mah. 201 Sk. No: 8

Menderes / İzmir

ALTYAPI ve TEMA

WORDPRESS
Haber Teması : WORDPRESS
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siirlerinefendisi harici linklerin sorumluluğunu almaz. Her türlü sorunuz ve bilgi talebiniz için info@siirlerinefendisi.com adresine e-posta gönderebilir veya iletişim kısmından bize yazabilirsiniz.

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2017 Siirlerinefendisi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Siirlerinefendisi.com’a aittir. Siirlerinefendisi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Siirlerinefendisi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Siirlerinefendisi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Siirlerinefendisi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Siirlerinefendisi.com. However, sometimes the Siirlerinefendisi.com uses third parties to process your information. Siirlerinefendisi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Siirlerinefendisi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Siirlerinefendisi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Siirlerinefendisi.com and its services. When you use Siirlerinefendisi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Siirlerinefendisi.com cookies section of our full Privacy Policy.