Nuray Sayarı 11 Kasım pazartesi Nur Viral’in programına konuk olacak mı?

Nuray Sayarı 11 Kasım pazartesi Nur Viral’in programına konuk olacak mı?

SiirlerinEfendisi.com / Haber Detay – Beyaz Tv kanalında hafta içi her gün ekrana gelen ve izleyenlerin ilgi ile izlediği, Hayatta Her Şey Var programına her pazartesi konuk olan Nuray Sayarı 11 kasım pazartesi var mı? Yok mu? Nede Yok? Soruları hayranları tarafından araştırılıyor.

Nur Viral‘in sunduğu Hayatta Her Şey var programı hiç şüphesiz reytingleri gayet başarılı bir program ama en çok izlenme oranına özellikle pazartesi günleri ulaşıyor.

Bunun nedeni ortada, Haftalık burç yorumlarının yapılması. Özellikle Nuray Sayarı burç yorumları ile aşk, para ve sağlık konularında isabetli yorumlar yapması izleyenlerin sayısını arttırıyor.

Hayatta Her Şey Var 11 Kasım pazartesi Nuray Sayarı var mı? Yok mu? Neden Yok?

Geçen hafta izleyenler ekranda Nuray Sayarı burç yorumlarını göremeyince merak etmişlerdi. Hayatta her şey var programına Rüya Yorumcusu Mehmet Emin Kırgil konuk olarak katılmıştı. Aşağıdaki, videodan inceleyebilirsiniz.

Nur Viral Hayatta Her Şey Var programına en son bölümlerine katılmadı bunun sebebi olarak. Nur Viral Instagram hesabından bu konu hakkında bir paylaşım yaptı ve kendisinin zatürre olduğu için yayına katılamadığını açıkladı.

Evet programda bazı değişikler oluyor göründüğü gibi pazartesi günü Rüya Yorumları verilirken, burç yorumları bölümünde ise Nuray Sayarı yok! Yerine Hande Kazanova konuk oluyor. Bakalım bu hafta da bu değişiklikler devam edecek mi? Pazartesi günü neler olduğunu göreceğiz.

Geçen hafta yayınlanan Hande Kazanova burç yorumları videosunu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Instagram

Author Image
Suat Yayla

Siirlerinefendisi.com baş editörü. Yerel bir haber ajansında editör olarak görev yaptı. Ardından bir çok haber sitesinde haber yazıları yazarak kendini geliştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.